ششمين نمايشگاه ساخت داخل صنعت نفت در عسلويه برگزار مي‌شود

دلایل کاهش ۳۵ درصدی سود ۶ ماهه پتروشیمی فرابورسی اعلام شد
دسامبر 15, 2022
افزایش ۲۰ درصدی تولیدات پتروشیمی لرستان
دسامبر 18, 2022

ششمين نمايشگاه ساخت داخل صنعت نفت در عسلويه برگزار مي‌شود

ششمین نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی با حمایت سازمان منطقه ویژه پارس و با حضور ۱۱۴ شرکت دانش‌بنیان ۲۷ تا ۳۰ آذرماه در عسلویه برگزار می‌شود.
آقای سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اعلام این خبر اظهار کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین به‌عنوان یک سازمان حاکمیتی در منطقه، نقش حمایتی خود را از شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید داخل در قالب همراهی و حمایت معنوی از رویداد‌های فناورانه در پایتخت انرژی ایران اسلامی ایفا می‌کند.
وی با اشاره به اینکه ششمین دوره نمایشگاه ساخت داخل نفت، گاز و پتروشیمی از سوی بخش خصوصی و یکی از شرکت‌های فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار می‌شود، افزود: رسالت سازمان منطقه ویژه پارس فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم و حمایت معنوی برگزاری این رویداد ملی است.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به ظرفیت عظیم مجتمع‌های صنعتی و تولیدی منطقه پارس، برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را در معرفی کالا و خدمات ساخت داخل به صنایع مستقر در منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: امیدواریم تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان کالا و خدمات، حداکثر استفاده را از فرصت ایجاد شده ببرند.
اسدی با یادآوری اینکه در پنجمین رویداد ساخت داخل که سال ۱۴۰۰ برگزار شد حدود ۱۴۰ شرکت ایرانی تولیدکننده کالا و خدمات حضور داشتند که از این تعداد، ۹۱ شرکت دانش‌بنیان بودند، گفت: همچنین در این دوره نمایشگاه ۱۰ تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.
وی تصریح کرد: در نمایشگاه امسال ۱۶۵ شرکت ایرانی که ۱۱۴ شرکت آن دانش‌بنیان و فناور هستند و در بخش تولید بار اول نقش‌آفرینی کرده‌اند، حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *