پیشرفت ۶۰ درصدی طرح توسعه صنایع پتروشیمی کرمانشاه

تایخ مجمع انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن اعلام شد
آوریل 30, 2022
موافقت با عرضه تلفیقی پتروشیمی‌ها در بورس کالا
آوریل 30, 2022

پیشرفت ۶۰ درصدی طرح توسعه صنایع پتروشیمی کرمانشاه

پیشرفت ۶۰ درصدی طرح توسعه صنایع پتروشیمی کرمانشاه

استاندار کرمانشاه از حل مشکل تأمین مالی طرح توسعه‌ای شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه خبر داد و گفت: این طرح ۶٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بهمن امیری مقدماظهار کرد: با حمایت دولت در اجرای مرحله دوم و تکمیل زنجیره‌های ارزش محصولات پتروشیمی کرمانشاه با رویکرد توسعه صادرات و ایجاد اشتغالزایی پایدار تسریع و تسهیل صورت می‌گیرد.

وی افزود: روند عملیات اجرایی این طرح با تکیه بر توان داخلی و خودباوری بسیار مطلوب است و مشکل تأمین مالی پروژه با تسهیلگری صورت گرفته برای پرداخت تسهیلات ارزی حل شده است.

وی افزود: تکمیل زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی و توسعه صنایع پایین دستی به منظور ایجاد اشتغال پایدار مورد حمایت مجموعه مدیریتی استان قراردارد و حتماً در اجرای طرح تولید کریستال ملامین در بزرگترین مجموعه صنعتی غرب حمایت‌های لازم خواهد شد تا امکان بهره برداری از طرح‌های توسعه‌ای تا پایان سال ١۴٠٢ فراهم شود.

استاندار کرمانشاه در بازدید از واحدهای مختلف پتروشیمی اوره و آمونیاک، از اهتمام جدی مدیران شرکت برای تسریع در پیشرفت طرح تقدیر کرد و گفت: تاکنون برای اجرای طرح توسعه‌ای ١۶٧ میلیون یورو اعتبار هزینه شده است و با تخصیص بودجه و تأمین مالی و با توانمندهای داخلی امسال شاهد پیشرفت مطلوبی در طرح خواهیم بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *