نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه خردادماه برگزار می شود

قیمت دلار و سکه
می 13, 2022
جريمه ۳۴۰ ميليارد ريالي براي عرضه کننده خارج از شبکه مواد پليمري
می 15, 2022

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه خردادماه برگزار می شود


مایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه از ۲۵ تا ۲۸ خردادنمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) از ۲۵ تا  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه از ۲۵ تا ۲۸ خردادنمایشگاه پلاستیک و بسته بندی شارجه (Plastivision Arabia) از ۲۵ تا  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی برگزار می شود.

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی (Plastivision Arabia) بستری برای نمایشگاه و کنفرانس در زمینه پلاستیک، چاپ و بسته بندی است. این نمایشگاه، تجهیزات و خدمات پردازش، پر کردن و بسته بندی را به نمایش می گذارد.

 این نمایشگاه در دوره گذشته افتتاحیه خوبی داشت، چنانکه نمایشگاهیان بسیاری برای حضور نام نویسی کردند، نمایندگان بسیاری از کشورهای مختلف حضور داشتند و جمعیت بازدید کنندگان افزایش داشت.

این نمایشگاه شرکت های مختلفی را از کشورهای مختلف گرد هم جمع خواهد کرد و در زمینه آخرین تحولات و گرایش ها در فناوری های پیشرو، بهره وری هزینه، پایداری و سرمایه های انسانی طرح هایی ارائه خواهد نمود. با حضور هفت هزار بازدید کننده از کشورهای مختلف در آخرین دوره این نمایشگاه نقش آن به عنوان یک رویداد جهانی برای بخش فرآیند تولید پلاستیک پر رنگ تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *