نایلون شیرینگ چیست و تفاوت آن با نایلون استرچ‌

با همکاری یک محقق ایرانی؛ پلاستیک مقاوم و سازگار با محیط زیست تولید شد
ژانویه 27, 2022
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
ژانویه 27, 2022

نایلون شیرینگ چیست و تفاوت آن با نایلون استرچ‌

شرکت دریا پلاستیک با سابقه طولانی در تولید و فروش انواع نایلون شیرینگ، نایلون استرچ، نایلون عریض و نایلون حبابدار، در طی سال ها فعالیت توانسته با عرضه محصولاتی باکیفیت رضایت مشتری را جلب کند.
ایلون‌ها نقش بسیار مهمی در بسته بندی ایفا می‌کنند و امروزه بسیاری از صنایع با توجه به مزیت‌های بسیار زیاد نایلون‌ها به کاربرد هر چه بیشتر نایلون‌ها در بسته بندی محصولات خود تاکید بسیار زیادی دارند. از جمله نایلون‌هایی که کاربرد بسیار زیادی در بسته بندی پیدا کرده اند باید به نایلون شیرینگ و همچنین نایلون استرچ اشاره نمود که البته هر یک از لحاظ کاربرد تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اما برای اینکه بدانید نایلون شیرینگ چیست و به تفاوت آن با نایلون استرچ پی ببرید بهتر است تا در ادامه با ما همراه باشید. نایلون شیرینگ از نایلون‌های با ضخامت کم است که در برابر حرارت سریعاً واکنش نشان می‌دهد و در عرض مدت کوتاهی جمع می‌شود که همین موضوع باعث شده تا به خوبی سطح محصول را در بر بگیرد و محافظت خوبی را از آن به عمل آورد. اما نایلون استرچ از حالت کشسانی خوبی برخوردار می‌باشد و بصورت دستی و همچنین با دستگاه می‌توان از آن برای بسته بندی کالا استفاده نمود.
یکی از تفاوت‌های میان نایلون شیرینگ و نایلون استرچ به سایز بسته بندی ایجاد شده با آنها مربوط می‌شود. نایلون استرچ ها اغلب برای بسته بندی کالا و اجسام بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند که می‌توان به بسته بندی پالت ها اشاره نمود. نایلون استرچ ها از عرض زیادی برخوردار هستند و همچنین حالت کشسانی و البته ضخامت آنها به گونه‌ای است که می‌توان به صورت دستی و یا از طریق دستگاه آنها را برای بسته بندی محصولات و پالت ها مورد استفاده قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *