زمان جانمایی ثانویه نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام شد

سرپرست شرکت توسعه پلیمر کنگان منصوب شد
سپتامبر 1, 2022
قیمت ارز،دلار و سکه
سپتامبر 3, 2022

زمان جانمایی ثانویه نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام شد

جانمایی گروه های کالایی نمایشگاه ایران پلاست، طبق جدول زمان بندی از تاریخ ۶ تا ۸ شهریور ماه به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی این نمایشگاه انجام شد.
ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست ضمن قدردانی از استقبال و مشارکت کنندگان، به اطلاع آن گروه از متقاضیانی که در زمان تعیین‌شده به هر دلیلی موفق به جانمایی غرفه نشده اند، می رساند اوایل هفته آینده جانمایی ثانویه انجام خواهد شد.

🔵گروه اول:
برای گروه کالایی محصولات تمام شده حدود ۳۵۰۰ تا ۴ هزار متر با احتساب فضای باز، فضا آزاد شده که متقاضیان این گروه می توانند در این فضا اقدام به جانمایی کنند.

🔵گروه دوم:
برای گروه کالایی مستربچ و کامپاند سالن های خلیج فارس و ۴۱ اختصاص داده شده بود که برای متقاضیان این گروه بخشی از فضای باز در نظر گرفته شده است.

🔵گروه سوم:
برای گروه کالایی ماشین آلات، سالن های ۳۵، ۳۸B  جانمایی انجام شده، که متقاضیان جدید می توانند تا در فضای باز و بخشی از سالن ۳۸ A اقدام به جانمایی کنند.

🔵گروه چهارم:
در گروه خدمات و فنی و مهندسی، نیمی از سالن های ۴۰ و ۴۰A، آزاد شده که کار جانمایی متقاضیان در این فضاها انجام می شود.
لازم به ذکر است، اطلاعیه و تاریخ های جانمایی ثانویه از طریق ستاد اجرایی نمایشگاه در اوایل هفته آینده اطلاع رسانی می شود که با تدابیر ویژه ستاد برگزاری ایران پلاست، برای تمامی متقاضیان حضور در این رویداد تخصصی فضا اختصاص خواهد یافت.
شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست از ۳۰ شهریور تا ۲ مهر ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *