حادثه آتش سوزی در شرکت راه‌آوران پتروشیمی با قید فوریت در دست بررسی است

آخرین قیمت محصولات پتروشیمی
فوریه 27, 2022
اطلاعیه عرضه و قیمت مواد پلیمری
فوریه 27, 2022

حادثه آتش سوزی در شرکت راه‌آوران پتروشیمی با قید فوریت در دست بررسی است

حادثه آتش سوزی در شرکت راه‌آوران  پتروشیمی  با قید فوریت در دست بررسی است

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: دلیل وقوع حادثه آتش سوزی در توقفگاه خودرویی مهمانسرای شرکت پتروشیمی ره آوران فنون شهرستان بندر ماهشهر با قید فوریت از سوی دستگاه‌ قضایی در دست بررسی است.

جناب آقای فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر امشب در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندر ماهشهر اظهار کرد: دلیل وقوع حادثه آتش سوزی در توقفگاه خودرویی مهمانسرای شرکت پتروشیمی ره آوران فنون شهرستان بندر ماهشهر با قید فوریت از سوی دستگاه‌ قضایی در دست بررسی است.

فریدون بندری بیان کرد: متاسفانه به دلیل نبود دوربین مدار بسته در این مکان هیچگونه اطلاعاتی از دلیل وقوع این حادثه در دست نیست.

آتش سوزی بیش از ۱۰ خودرو در مهمانسرای شرکت ره آوران فنون پتروشیمی واقع در شهرک بعث شهرستان بندرماهشهر ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد اتفاق افتاد و نیروهای آتش نشانی ساعت ۳ و ۵ دقیقه به محل رسیده و عملیات اطفا حریق را انجام دادند.

مدیر روابط عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی به فارس گفته است: بررسی های اولیه از عمدی بودن این حادثه توسط افرادی خارج از مجموعه با مواد آتش زایی همچون بنرین و یا گازوئیل حکایت دارد اما تاکنون دلیل و نیت این افراد مشخص نشده است.

وی افزد: شکستن شیشه های کانکس حراست در این حادثه، درگیری با نیروهای حراست شرکت و همچنین سرقت از جمله موارد مشابه در چند ماه اخیر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *