با حکم وزیر صمت؛ رئیس جدید هیئت عامل ایدرو منصوب شد

تاریخ برگزاری نمایشگاه پلاستیک مشهد
آوریل 7, 2022
استفاده از ظروف پلاستیکی یکبارمصرف در ابوظبی ممنوع می شود
آوریل 8, 2022

با حکم وزیر صمت؛ رئیس جدید هیئت عامل ایدرو منصوب شد

رئیس جدید هیئت عامل ایدرو منصوب شد

با حکم وزیر صمت علی نبوی به عنوان معاون وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) منصوب شد.

به نقل از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ای درو) سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس مجمع عمومی ای درو به استناد مصوبه مجمع عمومی عادی فوق العاده ای درو متشکل از وزرای صمت، اقتصاد، دفاع، نیرو، علوم، کار و معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، علی نبوی را به عنوان بیست و یکمین رئیس قدیمی ترین سازمان توسعه‌ای کشور منصوب کرد.

نبوی که خود سابقه جانشینی ریاست مجامع عملکرد و طرح‌های عمرانی ای درو را دارد پیش از این به عنوان دستیار ویژه وزیر در امور شرکت‌ها فعالیت می‌کرد.

ریاست هیئت مدیره فولاد مبارکه، دبیر کارگروه مالی وزارت صمت، عضو ستاد تحول صنایع و معادن وزارت صمت، مدیر برنامه انرژی وزارت صمت بخشی از سوابق رئیس جدید هیئت عامل ای درو در حوزه صنعت است.

نبوی همچنین در حوزه اقتصاد پولی و بانکی با بیش از یک دهه فعالیت سوابق متعددی از جمله مدیرکل بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی، مدیرکل سرمایه گذاری داخلی و مدیر فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی را در کارنامه خود دارد.

رئیس جدید ای درو دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *